Trollové – lekce o lásce

Je mnoho legend a příběhů o trollech, které dospělí vyprávějí dětem. Trollové v mnoha z nich připomínají divoká stvoření. Jsou to podivíni, trochu jako lidé a trochu jako zvířata.

Trollové se ukrývají, žijí ve skupinách a jen zřídka se nechají vidět ostatními. Málokdo o nich mluví v dobrém. Mnoho lidí se trollů bojí, i když se nikdy v životě s žádným nesetkali. Trollové zase slyšeli neuvěřitelné příběhy o lidech a léta se před nimi raději neukazovali. Je čas to zastavit! Je čas se konečně poznat!

Skupina trollů se rozhodne setkat se s lidmi. Jako své první místo kontaktu si vyberou školu. Co se stane, když trollové vyjdou z úkrytu a objeví se tam, kde je nikdo nečeká? Jak na ně děti budou reagovat?

Trollové“ jsou interaktivní divadelní projekt pro děti od 6 let a jejich rodiče či učitele. Po každém setkání dětí s trolly následuje workshop, který pomáhá dětem dát dohromady myšlenky, zážitky a emoce doprovázející tuto nevšední událost. Jak být spolu, aniž byste jeden od druhého ve strachu utekli?

Setkali jste se někdy s trollem? Jaké přesvědčení v sobě nosíte?

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Zajímá nás, jak se Vám web líbí.
Stačí vyplnit jednoduchý dotazník, zabere to sotva minutu.